-10%
114 do systemu lojalnościowego
Sleva 
-10%
548,70 zł
609,60 zł
incl. VAT
ks
Evoc

STAGE 12 to wszechstronny plecak techniczny. W tej serii zastosowano system BRACE LINK, który dostosowuje się do indywidualnej szerokości ramion użytkownika. Najlepszy plecak dla tych, którzy szukają maksymalnego komfortu noszenia i bezkompromisowej wentylacji pleców podczas jazdy na rowerze. More

Kod produktu: 100204116

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Evoc Stage 12 Team

STAGE 12 to wszechstronny plecak techniczny. W tej serii zastosowano system BRACE LINK, który dostosowuje się do indywidualnej szerokości ramion użytkownika. Najlepszy plecak dla tych, którzy szukają maksymalnego komfortu noszenia i bezkompromisowej wentylacji pleców podczas jazdy na rowerze.

AIR FLOW CONTACT SYSTEM - zapewnia doskonałą wentylację pleców.
BRACE LINK - dla optymalnej regulacji pasów naramiennych
KOMORA NA NARZĘDZIA z szybkim dostępem z boku (oddzielna)

Waga: 850 g
Wymiary: 9 x 28 x 50 cm
Kolor: Zespół
Objętość: 12 l

WYDARZENIA:

AIR FLOW CONTACT SYSTEM - Wymogiem jest przeniesienie obciążenia na środek ciężkości ciała, tak aby był on neutralny, przy jednoczesnym zminimalizowaniu powierzchni styku z plecami. Rozwiązaliśmy tę sprzeczność, praktycznie przenosząc plecy, które miały wszystkie elementy wentylacyjne, takie jak duże kanały wentylacyjne oraz specjalnie rowkowane i perforowane podkładki EVA za siatką, do wewnątrz. Gwarantuje to, że plecak ściśle przylega do pleców, zapewniając jednocześnie optymalną wentylację pleców.

RACE LINK - System BRACE LINK idealnie dopasowuje pasy naramienne do szerokości ramion zawodnika. Ta automatyczna regulacja promuje przenoszenie obciążenia na środek ciężkości ciała, jednocześnie minimalizując obszary kontaktu z plecami i ramionami. Dzięki systemowi BRACE LINK można również nosić ortezę szyi.

Parametry
Barva BíláČerná
Rozmiar 12 L