-10%
92 do systemu lojalnościowego
Sleva 
-10%
441,70 zł
490,70 zł
incl. VAT
ks
Evoc

Ta wentylowana torba z paskiem odciąży Twoje plecy, pozwalając jednocześnie zabrać ze sobą najważniejszy sprzęt na wycieczki. Oprócz ładowarki jest w niej mnóstwo miejsca na narzędzia i wodę. More

Kod produktu: 102509100

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Evoc Hip Pack Pro E-Ride 3 Black

Ta wentylowana torba z paskiem odciąży Twoje plecy, pozwalając jednocześnie zabrać ze sobą najważniejszy sprzęt na wycieczki. Oprócz ładowarki jest w niej mnóstwo miejsca na narzędzia i wodę.

System mocowania paska do bezpiecznego przechowywania ładowarki
Oddzielny schowek na wyświetlacz kontrolny
Doskonała wentylacja dzięki systemowi AIR FLOW CONTACT SYSTEM

Waga 460 g
Wymiary: 8 x 28 x 18 cm
Kolor: Black
Objętość: 3 l

WYDARZENIA:

AIRO FLEX to niezwykle wytrzymały materiał, który jest jednocześnie przepuszczalny i elastyczny. Używamy go w naszych najlepszych pasach biodrowych, aby zapewnić optymalne przenoszenie obciążenia na biodra i maksymalną wentylację w tym samym czasie - dla maksymalnego komfortu noszenia.

VENTI FLAP-umożliwia odchylenie pleców w celu zapewnienia maksymalnej wentylacji, a tym samym większego komfortu noszenia. W przypadku dłuższych podejść można odpiąć pasek regulacyjny, aby zwiększyć odległość od pleców i zwiększyć cyrkulację powietrza. Podczas zjazdów można ponownie zmniejszyć odległość, co zapewnia ścisłe dopasowanie plecaka i jest całkowicie neutralne dla ruchu.

Parametry
Barva Černá
Rozmiar 3 L