-10%
69 do systemu lojalnościowego
Sleva 
-10%
334,70 zł
371,90 zł
incl. VAT
ks
Evoc

Zaawansowany technologicznie, pozbawiony pleców, wentylowany bagażnik do nawadniania i innych niezbędnych rzeczy podczas krótszych przejażdżek. Z dużą ilością miejsca na rurkę, narzędzia2, posiada wysoce dostrojony system z dodatkową wygodą, którą nazywamy VENTI FLAP: zwiększ dystans z tyłu na podjazd i zaciśnij go po bokach na zjazd, po prostu pociągając za sznurek! More

Kod produktu: 102507100

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Ledvinka Evoc Hip Pack 3 black

Zaawansowany technologicznie, pozbawiony pleców, wentylowany bagażnik do nawadniania i innych niezbędnych rzeczy podczas krótszych przejażdżek. Z dużą ilością miejsca na rurkę, narzędzia i system nawadniania o pojemności 1,5 l, posiada wysoce dostrojony system z dodatkową wygodą, którą nazywamy VENTI FLAP: zwiększ dystans z tyłu na podjazd i zaciśnij go po bokach na zjazd, po prostu pociągając za sznurek!

SYSTEM STYKU PRZEPŁYWU POWIETRZA zapewnia doskonałą wentylację pleców
KLAPKA VENTI do regulacji trybu wznoszenia i opadania
KIESZONKA NA NARZĘDZIA (oddzielna, szybki dostęp)

Waga: 350 g
Wymiary: 8 x 18 x 28 cm
Kolor: Loam Ocean
Objętość: 3 l

WYDARZENIA:

AIR FLOW CONTACT SYSTEM - Wymogiem jest przeniesienie obciążenia na środek ciężkości ciała, tak aby był on neutralny, przy jednoczesnym zminimalizowaniu powierzchni styku z plecami. Rozwiązaliśmy tę sprzeczność, praktycznie przenosząc plecy, które miały wszystkie elementy wentylacyjne, takie jak duże kanały wentylacyjne oraz specjalnie rowkowane i perforowane podkładki EVA za siatką, do wewnątrz. Gwarantuje to, że plecak ściśle przylega do pleców, zapewniając jednocześnie optymalną wentylację pleców.

VENTI FLAP-umożliwia odchylenie pleców w celu zapewnienia maksymalnej wentylacji, a tym samym większego komfortu noszenia. W przypadku dłuższych podejść można odpiąć pasek regulacyjny, aby zwiększyć odległość od pleców i zwiększyć cyrkulację powietrza. Podczas zjazdów można ponownie zmniejszyć odległość, co zapewnia ścisłe dopasowanie plecaka i jest całkowicie neutralne dla ruchu.

Parametry
Barva Černá
Rozmiar 3 L