91 points do systemu lojalnościowego
436,90 zł
incl. VAT
ks
Kids Ride Shotgun

Fotelik dziecięcy Shogun na ramie jest jednym z najlepszych na rynku. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Fotelik wykonany jest z wytrzymałych materiałów, co zapewnia długą żywotność. More

Kod produktu: KRS-SB

Náš specialista Vám poradí s výběrem

Dziecięcy fotelik na ramę Kids Ride Shotgun

Fotelik dziecięcy Shogun na ramie jest jednym z najlepszych na rynku. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Fotelik jest wykonany z trwałych materiałów, co zapewnia długą żywotność. Jest wyposażony w gumową osłonę ramy. Maksymalne obciążenie produktu wynosi 22 kg. O zaletach tego fotelika dobitnie świadczy fakt, że zdobył on prestiżową nagrodę Design&Innovation Award za rok 2021.

Fotelik rowerowy dla dzieci montowany przodem do kierunku jazdy pozwala na lepsze rozłożenie ciężaru. W rezultacie właściwości jezdne roweru pozostają niezmienione. Ponadto dziecko jest zawsze pod kontrolą. Fotelik zapewnia również duży komfort dzięki regulowanej szerokości, kątowi mocowania i poduszce siedziska. Dziecięce foteliki Shoutgun są przeznaczone do rowerów o szerokości górnej rury od 30 do 68 mm. Szerokość dolnej rury powinna wynosić od 30 do 100 mm.