Five Ten Trailcross - Rozmiar EUR - 40 2/3

Buty Five Ten Trailcross to gwiazda, która pojawiła się w 2020 roku i będzie świecić wiecznie. Trailcrossy zakładasz rano i zdejmujesz wieczorem - są idealne do freeride'u, all-mountain i enduro rompers, ale są też wygodne po mieście i w górach. Five Ten Trailcross LT to najbardziej uniwersalna sztuka na rynku butów rowerowych.

Buty kolarskie na każdy teren

Magia modelu Trailcross tkwi między innymi w supertrwałej podeszwie Stealth® Marathon o maksymalnej przyczepności. Trwałość, oddychalność i szybkie schnięcie to jej inne nazwy. Podeszwa zewnętrzna Stealth jest jeszcze mniej sztywna niż w Five Ten Freerider. Będziesz komfortowo pedałować pod i w dół stromych wzniesień na każdym terenie. 

PORADA: Jeśli chcesz być jednością z rowerem, wybierz Freeridery. Mają nieco lepszy zasięg pedałów, co daje im wyższy poziom połączenia z rowerem. 

Wiele twarzy Five Ten Trailcross

Aby sprostać swojej ocenie jako najbardziej uniwersalnego buta rowerowego, Trailcrossy mają kilka rodzajów do wyboru. Najlepsze specyfiki dotyczą wszystkich z nich, ale sprawdź szczegóły, które je różnią:

Five Ten Trailcross LT - niski, kompaktowy model. Po prostu wybierz kolor, który Ci odpowiada.
Five Ten Trailcross XT - oparty na LT, ale z wyższą konstrukcją. XT nie jest wodoodporny. 
Five Ten Trailcross MID PRO - podeszwa modelu MID PRO została wzbogacona o piankę ochronną D3O, która twardnieje przy uderzeniu, co zapobiega wszelkiego rodzaju urazom. 
Five Ten Trailcross GTX - wprawdzie w tych butach nie znajdziesz pianki ochronnej, ale niepokonany Gore Tex sprawia, że wilgoć nie dostanie się do nich nawet, gdy spadną taczki.