Five Ten Hellcat - Rozmiar EUR - 40 2/3

Szybka informacja akcja cenowa -30% Wyprzedaż
Five Ten Hellcat W Black Mint

Five Ten Hellcat W Black Mint

Skladem
463,50 zł 662,10 zł
Damska wersja bezkompromisowego buta SPD na najbardziej wymagający teren, zaprojektowana tylko dla prawdziwych entuzjastów zjazdów i…

Zbliż się do Tracey Hannah, Emmeline Ragot i Danny'ego Harta, pedałuj na pedałach SPD w butach kolarskich Five Ten Hellcat tak jak oni. Five Ten Hellcat tłumi drgania podczas jazdy, a specjalna płytka Midflex w podeszwie z pewnością przyda się podczas chodzenia po szlaku. 

Hellcat na piekielny teren

Five Ten Hellcat to cięższy i mocniejszy but ze skóry syntetycznej. Dzięki podeszwie zewnętrznej Stealth® C4 i wzmocnionej osłonie palców nie grożą Ci nawet skały, które tchórzliwie odbijają się przed Tobą podczas jazdy. Ale to, co pokochasz w Hellcats, to płytka Midflex ukryta w podeszwie. Dzięki niej but pozostaje sztywny na pedałach, a podczas chodzenia zmienia się w elastyczny i wygodny but.

Funkcjonalny design Five Ten Hellcat

Buty Hellcat posiadają funkcjonalne elementy, ale nie znajdziesz w nich żadnych zbędnych funkcji. Na przykład docenisz pasek na rzep na podbiciu, który zabezpiecza sznurówki tam, gdzie zawsze powinny być. 


Five Ten Hellcat vs. Five Ten Hellcat PRO

Czy Five Ten Hellcat PRO przykuły twoją uwagę? Różnią się od klasycznych Hellcat tylko materiałem cholewki - łączą syntetyczną skórę z super miękkim materiałem. Ale jeśli twoje stopy nie pocą się w ekstremalnym stopniu, będziesz zadowolony z modelu Hellcat.