Five Ten Freerider - Rozmiar EUR - 35 1/2

Noś legendarne buty Five Ten Freerider na downhill, enduro, dirt jump, logiczny freeride, ale także na spacer po mieście. Five Ten Freerider zdominował kategorię wszechstronnych butów rowerowych z płaskim pedałem przez ponad dekadę, nie wymagając nigdy ulepszeń. Potraktuj to jako oznakę jego dopracowania od początku. 

Freeriderzy zawsze byli wygodni

Nawet w Freeriderze możesz liczyć na bezkonkurencyjną podeszwę Stealth Phantom, która nie "zejdzie" z pedałów. Ale będziesz zaskoczony, jak dobrze buty pasują, nawet jeśli masz naprawdę szerokie stopy. Five Ten Freerider nie jest butem narciarskim - dopasowuje się do kształtu stopy i jest raczej miękki (nie mówimy więc o ekstremalnym transferze mocy na pedały). 

Skoncentrowany na materiale Five Ten Freerider

Jeśli chodzi o materiał, wybieraj między klasyczną skórą syntetyczną (jak Freerider DLX) a wytrzymałym płótnem (Freerider Canvas). Tak czy inaczej, otrzymasz lekki, oddychający i superwygodny but rowerowy na wszystkie szaleństwa, które robisz na rowerze. 

Jeśli chcesz uniknąć przeziębienia, wybierz izolowane Freerider EPS High na śnieg.

Freerider vs. Freerider PRO

Trochę rozczarowany, że Freerider nie ma jakiegoś większego transferu mocy na pedały? Gdy parametr "jak w kapciach" nie jest dla Ciebie czynnikiem decydującym, wybierz sztywniejsze i węższe Freerider PRO.