Five Ten Freerider PRO - Rozmiar EUR - 47 1/3

Szukasz butów rowerowych, które możesz wykorzystać do downhillu, enduro, all mountain, freeride, a może nawet do chodzenia po mieście? Oto on: pokochasz kultowe buty Five Ten Freerider PRO za ich wszechstronność i doskonałą przyczepność na płaskich pedałach w każdych warunkach. 

Transfer mocy z każdym pedałem

Five Ten Freerider PRO jest dla tych, którzy wiedzą, jak się przeforsować - dodatkowa wytrzymałość i sztywność legendarnej podeszwy S1TM dotty zapewnia optymalne przeniesienie mocy na pedały, niezależnie od tego, czy pedałujesz pod górę, czy szarżujesz w dół po leśnej ścieżce. 

Wyrafinowane buty kolarskie dla wymagających kolarzy

Aby mieć pewność, że Freeriders PRO jest gotowy na wszystko, znajdziesz ochronne elementy na palcach i pięcie. Podobnie jak sztywna podeszwa, wzmocniona podeszwa zewnętrzna pomaga efektywnie pedałować.

Porównaj materiał

Jeśli chodzi o materiał, sprawdź wersję tekstylną (syntetyczną w kompl. z przędzy) obok popularnego klasyka ze skóry syntetycznej. Model Freerider Pro Canvas nie jest zwykłym płótnem. 

Jeśli nawet to Ci nie wystarcza, idź jeszcze dalej - w butach Freerider Pro Mid VCS z podwyższoną konstrukcją i zapięciem na rzepy nie zagrozi Ci nawet mokra breja.

Freerider PRO vs. Freerider

Nadal nie jesteś pewien, który model wybrać? Jeśli nic innego, fakt, że podczas gdy sztywniejszy i węższy Freerider PRO lepiej pasuje do wąskich i dłuższych nóg, szerokie stopy i wyższe kostki są w porządku w butach Five Ten Freerider może ułatwić decyzję.